Play Your City

Polski serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-14 18:25

Blue
RCON
Liczba postów: 23
Windows 8.1Opera 48.0.2685.52

Rekrutacja do SAFD - Listopad'17

Witam w rekrutacji do SAFD! Otwieramy dzis nabór z powodu braku kadry. Poszukujemy graczy którzy są aktywni i mają chęć grania serwerze. Przypominam o przeczytaniu regulaminu!

WZÓR PODANIA:

Imię:
Nick na serwerze:
Cos o sobie (min. 5 zdań):
Dlaczego ty?:
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]:
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?:
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:

#2 2017-11-15 17:47

Krzywy
Frakcyjny
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja do SAFD - Listopad'17

Imię:Szymon
Nick na serwerze:Krzywy
SID:173
Cos o sobie (min. 5 zdań):Witam cie osobo która czyta moja apelacje do akademi strazy pozarnej - bardzo mi miło, przepraszam za wszystkie błedy poniewaz mam zlamana lewa reke. Mam na imie Szymon i mam lat 15, chodze do 3 klasy gimnazjum, mieszkam w woj lubuskim, bardzo uwielbiam Air Soft Gun (ASG) jestem w tym juz 2 lata - dla tych co nie wiedza jest to strzelanie grupowe strzelanki organizowane w lesie/budynku/placu, strzelamy sie replikami broni (replika-odwzorowanie) na plastikowe kulki - polecam wpisac w yt ASG strzelanki, polecam z calego serca ASG ale pamietajcie to nie jest tania zabawa (polecam taiwangun.pl) od pol roku  interesuje sie skakaniem na rowerze z czego mam zlamana reke poniewaz zle wyskoczylem - nie polecam tego sprtu tak zwanym no-lifą, po za sportami ktore kocham lubie tez rolki i komputer, przeszłem w ciagu miesiaca 2 operacje z powodu ręki, pewnie odstraszy cie moja gra w straży, ale ja czuje ze to mi raczej nie przeszkodzi a za 2 tyg raczej mi sciagna, chyba ze bedzie czekac mnie 3 operacja, wtedy wezme zwolnienie, to tyle odemnie [dblpt]).
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem nowy w temacie strazy pozarnej co sie rowna z duzym zainteresowaniem i zapałem do gry.
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]:1
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?:Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Nie rozumiem z straszaki ale jezeli chodzi o napisanie poprostu w podaniu to : Straszaki

#3 2017-11-16 16:26

neopsx
Zbanowany
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Imię:Jan
Nick na serwerze:neopsx
SID:19
Cos o sobie (min. 5 zdań):Witam nazywa sie Jan . Interesuję się motoryzacją , strażą itp.Jestem miły ,koleżeński i lubie pomogać graczą jeśli mieli by wypadek. Nie mam problemu z ortografią  nie posiadam dyslekcji. Lubię straż ponieważ jest to bardzo pracowity zawód ,ponieważ pomaga on ludzią w poterzebie [dblpt])
Dlaczego ty?:Ponieważ znam sie dobrze na straży .
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]: 9/10
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?:Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

#4 2017-11-16 20:36

Hajeek
Gracz
Liczba postów: 1
WindowsChrome 62.0.3202.94

Imię:Dawid
Nick na serwerze:Hajeek
SID:50
Cos o sobie (min. 5 zdań):Mam na imie Dawid mam 15 lat chodzę do 3 gimnazjum. Interesuje się E-sportem, i innymi różnymi grami. Lubie pomoagać innym i niemoge patrzeć jak inni sierpią. Jestem miłym i dobrym chłopcem, umiem nawet dobrze odegrywać Rp. Chciałbym być w straży ponieważ dobrze pomagać innym i gasć pożary żeby nic się nie podpaliło
Dlaczego ty?:Chciałbym dołączyć do safd ponieważ chciałbym pomagać innym na serwerze
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]: 8/10
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?: Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak posiadam discorda i teamspeaka

#5 2017-11-17 20:28

Grinch
Gracz
Liczba postów: 2
WindowsChrome 62.0.3202.94

Imię: Dawid
Nick na serwerze: Grinch
SID: 263
Cos o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Dawid, mam 15 lat. Na codzień uczęszczam do gimnazjum do klasy o profilu informatycznym. Moje hobby i zainteresowania to straż pożarna, medycyna ASG oraz technika broni palnych. Mieszkam w województwie zachodnio-pomorskim w jednym z większych miast tego województwa. W przyszłości mażę aby zostać strażakiem lub Operatorem Jednostki Wojskowej Komandosów - GROM. Często uczęszczam na strzelanki ASG mam nawet kilka replik między innymi P9 Berret, SVD Dragunov, AGM 003 oraz M4 SOPmod.
Dlaczego ty?: Posiadam bardzo dużą wiedze na temat Role Play, dużo razy grałem na serwerach rp w takowych frakcjach między innymi DevGaming (MTA), LS-Stories (SAMP) oraz Gold-RP (SAMP).
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]: 10 nawet więcej.
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?: Tak, "Straszaki"
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak, posiadam.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam.

#6 2017-11-17 21:12

KubiX3322
Gracz
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Imię: Jakub
Nick na serwerze: KubiX3322
SID:211
Cos o sobie (min. 5 zdań): Jestem Jakub mam lat 14.Lubię spędzać czas ze znajomymi.Jestem kulturalny.Jestem miły.Lubie grać w MTA.
Dlaczego ty?: Bo chciałbym.Nie jestem wulgarny..Pomagac innym graczom.Nie raz byłem w tej frakcji.
Czy posiadasz jakąs wiedzę na temat SAFD? [0-10]:4
Czy zapoznałes/as się z regulaminem SAFD?: Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Nie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: nie

#7 Wczoraj 11:46

Kacperix3
Afkerus pospolitus
Liczba postów: 15
WindowsChrome 62.0.3202.75

Do aSAFD dostają się takie osoby jak:
neopsx
KubiX3322
Grinch
Hajeek

PROSZĘ ZGŁASZAĆ SIĘ NA SERWERZE O SKINY.(Wtedy wszystko wytłumacze)

JEST nowe forum więc te już nie będzie obowiązywać.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot